Chandler Ceviz Fidanı Fiyatı - Chandler Walnut Sapling Price

Chandler Ceviz Fidanı Fiyatı

Chandler ceviz fidanı fiyatı Can Ceviz Fidancılık garantisi ile çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Chandler ceviz fidanı yeryüzünde bilinen en verimli ceviz çeşitlerinden biridir. Chandler ceviz fidanı salkım şeklinde ceviz yapar. İnce kabukludur.

Tüplü chandler ceviz fidanı fiyatı adet başına 14 TL, açık köklü chandler ceviz fidanı 18 TL olarak satılmaktadır. Yüksek adetli alımlarınızda fiyatlarımız daha uygun hale getirilmiştir. Ayrıca web sitemiz üzerinden kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz. Chandler cevizi kolay kırılır ve içi kolayca çıkar. 5-7 yaş arasında bir ağaç ortalama 25-30 kg. ürün yapar. 9-10 yaşında bir Chandler ağacı ortalama 70-90 kg. ceviz verir. 15-20 yaşında ağaç başına 150 kg.’a kadar ceviz verebilir. Dikildiği yörenin iklimine uyum sağlar yani aclimation özelliği vardır. İlkbaharda geç çiçek açar. Bu yüzden ilkbahar donlarına oldukça dayanıklıdır. Deniz seviyesinden yüksekliği 1200 metre rakıma kadar olan yerlere dikilmesi uygundur.

(Посетителям нашего сайта могут помочь российские саженцы грецкого ореха. Адрес нашего русскоязычного сайта: https://www.sazhentsevorekha.com/)

Chandler ceviz fidanının menşeisi Amerika, Kaliforniya’dır. Chandler ceviz fidanı boyu kabuklu haliyle 40-42 mm. arasındadır. Tozlayıcı olarak yaklaşık 20 adet chandler ceviz fidanına 1 adet franquette veya 1 adet fernette ceviz fidanı kullanılmalıdır.

Bu ürünü web sitemizden kredi kartı veya banka havalesi/eft ile online satın almak için tıklayınız.

Orijini: ABD, Kaliforniya
Meyve Boyu Kabuklu: 40-42 mm.
Kabuklu Ağırlığı: 13,5 gr.
İç Ağırlığı: 6,5 gr.
İç Rengi: Beyaz
Tozlayıcısı: Franquette, Fernette

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir