Mağazamıza üye olmak için girdiğiniz tüm bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin, kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle ve ancak zorunlu durumlarda; resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklanabilecektir.

Tüm bilgileriniz, yukarıda belirtilen yasal durumlar haricinde, hiçbir şekilde 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Canceviz.com’da kullandığınız şifreler, sistem yöneticileri ve personel dahil üçüncü şahıslarca görülemez.

Kullanıcıların, siparişin gönderileceği kişisel bilgilerinden ad-soyad, kayıtlı adres ve telefon numarası verilen siparişin kullanıcıya teslim edilebilmesi amacıyla anlaşmalı taşıma şirketleri ile paylaşılmaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir.

Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.